Розміщення в прайс-агрегаторах

Прайс-агрегатори — це сайти, які діють за принципом єдиного каталогу цін і товарів. Одночасно в них можуть розміщатись десятки і тисячі магазинів, які відрізняються торговою тематикою і регіоном. Іншими словами, прайс-агрегатори — це сервіси, які допомагають людям обирати та порівнювати товари, шукати потрібні ціни.

Цільова аудиторія
Відвідувачі прайс-агрегаторів вже знають, який товар вони хочуть купити. Заходячи на сторінку товару, користувач порівнює ціни, рейтинг, читає відгуки різних магазинів та приймає рішення в якому із них здійснити покупку.

Вартість
Оплата здійснюєть тільки за унікальних користувачів. Якщо користувач переходив на ваш сайт декілька разів протягом дня з прайс-агрегатора, то ви оплатите тільки один візит.

Високий рівень конверсії
Здебільшого рівень конверсій (відсоток покупок) в прайс-агрегаторах вищий, якщо порівнювати його з органічною видачею пошукових систем або іншим видом реклами.

Швидкість запуску
Ваші позиції стануть доступні потенційним покупцям на прайс-агрегаторах через 1-2 дні при наявності готових файлів-вигрузки переліку товарів.

 [untwisting] 

Радимо запускати рекламу в прайс-агрегаторах з нами, тому що МИ:

  • даємо знижку до 35%;
  • допомагаємо створювати вигрузку товарів з цінами, в форматі, який потрібний для прайс-агреторів;
  • постійно слідкуємо за потрібними вам позиціями;
  • проводимо аналіз ефективності та вносимо потрібні зміни;
  • оптимізовуємо рекламні кампанії, щоб ви отримували максимальний прибуток.
     

Працюємо на результат!