Про нас

ARTEFACT.St — це колектив молодих і талановитих людей, які люблять свою роботу. Роботи компанії — це результат праці колективу в цілому і заслуга кожного співробітника компанії зокрема. Ми прагнемо досконалості в дрібницях, не забуваючи при цьому про збереження єдності образу, як компанії, так і своїх робіт.

За 10 років роботи ми змогли перейти від кількісних показників наших робіт до якісних. Наразі компанія займається комплексним обслуговуванням кожного клієнта в області: від просування сайтів в пошукових системах (контекстна реклама) до підтримки на прайс-агрегаторах, соціальних мережах (супровід, реклама), e-mail розсилки (direct mail) та ін.

З нашої точки зору, краще, що ми можемо розповісти про себе — це те, що 90% клієнтів, які замовили будь-яку послугу в компанії ARTEFACT.St стають нашими постійними клієнтами. Ми проявляємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, пропонуючи рішення, що максимально відповідає як вимогам, так і цілям рекламних кампаній замовника.

Сертифікати

   Сертифицированное агентство     MailChimp Експерт

Наші послуги

Контекстна реклама

Сотні ваших потенційних клієнтів в цю хвилину шукають в пошукових мережах те, що ви пропонуєте. Чи хочете ви, щоб ваш сайт опинився в перших результатах пошуку?

детальніше
E-mail просування

Знайомство потенційних клієнтів з брендом, повідомлення інформації про появу нового товару або послуги, залучення і утримання клієнтів.

детальніше
Просування в соціальних мережах

Підтримка відносин з поточними та потенційними клієнтами. Підвищення популяризації і лоялності до бренду. Отримання зворотного зв'язку.

детальніше
Розміщення в прайс-агрегаторах

Відвідувачі вже знають, який товар вони хочуть купити. Заходячи на прайс, користувач порівнює ціни в різних магазинах і здійснює покупку.

детальніше

ВІДГУКИ

КЛІЄНТИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Київ

Тел.: +38 (044) 223-23-02>Львів

Тел.: +38 (032) 243-23-20

Луцьк

Тел.: +38 (0332) 200-333

Тел.: +38 (067) 691-17-76

Тел.: +38 (050) 424-23-20info@artefact.ua
Адреса: 43026, м. Луцьк, вул. Єршова, 11

Торговий центр «Глобус», 4 поверх, офіс 404

Зв’язатися з нами

Карта проїзду

© 2007 - 2018 ARTEFACT.St